کتابخانهٔ هم‌آوا

کتابخانهٔ هم‌آوا مجهز به مجموعه‌ای از کتاب‌های روانکاوی با رویکرد کلاسیک تا معاصر (روابط ابژه، بین‌ذهنیتی، ارتباطی و بین‌فردی) به زبان فارسی و انگلیسی می‌باشد. همچنین این کتابخانه مجموعه‌ای از کتاب‌های اجتماعی، جامعه‌شناسی و رمان را نیز دربرمی‌گیرد.

موسسهٔ هم‌آوا همچنین امکان دسترسی به مقالات PEP را برای کاربران خود فراهم نموده‌است. PEP که مخفف “چاپ الکترونیک روان تحلیلی” ست، شامل قدیمی‌ترین تا تازه‌ترین مجلات و مقالات چاپ شدۀ روانکاوی می‌باشد و رسالتش ادامه دادن و غنی‌تر کردن دانش، پژوهش و گسترش ادبیات روان‌تحلیلی است. این وب‌سایت شامل نسخۀ کاملِ 44000 مقاله  و 54 کتاب است و در واقع  100 سال دانش روان‌تحلیلی را پوشش می‌دهد. مشترکان وب‌سایت پپ همچنین می‌توانند نسخۀ کامل کارهای زیگموند فروید (1939-1886) را دریافت کنند. علاوه بر اینPEP در حال حاضر مجموعه‌ای از ویدیوها دربارۀ روان‌تحلیلی که بسیاری از آنها توسط موسسات معتبر گردآوری و تولید شده را دارا می‌باشد.

برای استفاده از کتابخانهٔ هم‌آوا  فرمِ عضویتِ کتابخانه و پرداخت حقِ عضویت کافی می‌باشد و ضرورتاً منوط به دانشجو بودن در موسسه نیست.

ساعت کار کتابخانه ۶ تا ۸ روزهای دوشنبه با هماهنگی قبلی بوده و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از حق عضویت و بهرمندی از کتاب‌های لیست شده در سایت با ما در تماس باشید.